VTS in het onderwijs | online

VTS in het onderwijs | online

  • Wondering Works
  • Duur: 9 weken zelfstandig, aangevuld met 4 online bijeenkomsten van 1,5 uur
  • Locatie: online
  • Doelgroep: culturele organisaties en makers, hbo, mbo, primair onderwijs, speciaal onderwijs, voortgezet onderwijs
  • Deelnemers: vanaf 1
  • Studielast: 13 uur
  • Prijs: € 275, per duo € 250. Prijzen excl. btw, korting voor teams

De nieuwe online VTS Geïntegreerd Onderwijs Training maakt het nu mogelijk om Visual Thinking Strategies (VTS) op een toegankelijke en flexibele manier zelfstandig te leren.

Deze training is ontwikkeld door Philip Yenawine (mede-oprichter van VTS) en door Wondering Works vertaald en aangepast voor de Nederlandse onderwijspraktijk.

Over de training

In 9 weken leer je stap voor stap de techniek en ontdek je hoe je VTS kan toepassen in je eigen lessen. Je leert zelfstandig, afgewisseld met 4 live online sessies en peer-to-peer momenten waarin je oefent, reflecteert en verdiept.

Je krijgt inzicht in
  • de basisprincipes en werkwijze van VTS en de opbrengsten in de klas.
  • jouw rol als VTS-begeleider en de vaardigheden die je nodig hebt.
  • hoe je een open, veilige en onderzoekende houding stimuleert bij jezelf en leerlingen.
  • hoe VTS bijdraagt aan vakoverstijgend leren, taalontwikkeling, burgerschap en kritisch denken.
  • hoe je VTS integreert in verschillende vakken en thema’s, gekoppeld aan eigen leerdoelen.

Optioneel: abonnement op het VTS Beeld Curriculum (32 opeenvolgende beelden per leerjaar + 400+ afbeeldingen) om VTS duurzaam en verdiepend in te zetten.

De training wordt gegeven door Wondering Works.

 

Logo Wondering Works