Fotografie Rick Keus

Dans
Workshops voor leerkrachten

Doelgroep: Leerkrachten primair onderwijs

Dansende borden en vliegende kwasten
Dansen met kwasten en borden? Of met linten en sjaals en andere voorwerpen? Alledaagse voorwerpen, zoals geven inspiratie voor verrassende bewegingen. Uit deze onverwachte bewegingen ontstaat op stimulerende muziek vanzelf dans.

Hé, dat kan ik ook, bijzondere dansontmoetingen
Samen kun je meer. Dat geldt vaak ook voor dans. Bewegingen van de een kunnen de ander inspireren en andersom. Onder deskundige begeleiding gaan de leerkrachten bijzondere dansontmoetingen aan, met als resultaat dat hun bewegingsschat aan het eind van de workshop aanzienlijk is toegenomen. 

Van prentenboek tot dans
De prentenboeken Een ober van niks, Mijnheer Eekhoorn en de eerste sneeuw en Pikkuhenki zijn bij deze workshop het uitgangspunt om te dansen. De personages, gebeurtenissen, tekeningen, vormen en kleuren uit deze boeken geven volop inspiratie voor wervelende danslessen. 
Deze workshop is het meest geschikt voor leerkrachten van groep: 1 - 6

Informatie:
Deze workshops duren een uur en kosten € 200,-.
Aantal deelnemers per workshop maximaal 20 personen.

De school zorgt zelf voor:
Voldoende bewegingsruimte voor alle deelnemers, een goed geventileerde ruimte en een schone vloer. Er wordt niet gedanst op straatschoeisel, maar op sokken of zacht schoeisel (zelf meenemen).